Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
REZERVACE
604 567 910

Ubytování Příbram

Rezervace


Pokud chcete zaslat poptávku na více různých pokojů, vyberte z menu položku "Více pokojů" a konkrétní typy a počty pokujů vypište do poznámky.
Hvězdičkou označené položky jsou povinné *
Informace o zpracování osobních údajů

Sjednání rezervace

V případě volné kapacity Vám bude objednávka potvrzena do dvou dní e-mailem, či jiným dohodnutým způsobem, a požadovaný termín, typ ubytování a kapacita Vám budou rezervovány. Jako potvrzení objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura v ceně 50 % z celkové ceny ubytování se snídaní. Splatnost zálohy bývá 7 pracovních dnů. Po zaplacení zálohy Vám bude doručeno potvrzení o úhradě. Doplatek ceny ubytování, popřípadě další služby, jsou k úhradě při odjezdu z hotelu pouze v hotovosti.

Storno

V případě zrušení pobytu po uhrazení zálohy a provedení rezervace, je výše storno poplatku v termínu:

  • do 15 dnů před nástupním termínem 25% z ceny ubytování
  • od 14. do 4. dne před nástupním termínem 50% z ceny ubytování
  • tři dny před nástupním termínem 100% z ceny ubytování

Reklamace

Případné reklamace kvality ubytování a poskytovaných služeb je nutno uplatnit ihned u ubytovatele či jeho zástupce, který posoudí jejich oprávněnost a provede nápravu zjištěných závad.

Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: http://adr.coi.cz

Česká obchodní  inspekce (dále jen ČOI) je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o ČOI, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka ČOI je www.coi.cz .

V souladu s ustanovením §1837 písmeno j) zákona č. 89/2012. Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

Kontaktní informace

Ubytování Příbram
Láz 215, Láz, 262 41

info@penzionkunc.cz

604 567 910

Nastavení sledování Cookies
Zpracování osobních údajů