English Deutsch
coût du test de drogue de cheveux http://belgiquepharmacie.be/ Boris pasternak Docteur Jivago

Nabízené služby

Nabízíme Vám ubytování ve dvou objektech 300 metru od sebe vzdáleny v obci Láz v náruči brdských lesů. Klidná lokalita obce zaručí nerušené trávení vaší dovolené. V centru města Příbram Vám nabízíme další ubytování. Všechny naše objekty mají certifikaci.

Salonek

Součástí penzionu KUNC I je i salonek s krbem vhodný pro pořádání soukromých a firemních akcí. Vlastní stravování, na požádání zajistíme dovoz jídla od vybrané restaurace.

Stravování

V penzionech jsou vybavené kuchyně, jídelna – možnost vlastního vaření.
Na objednávku lze zajistit stravování pro skupiny – dovoz jídla, rauty, studené mísy,

Stravování zajišťuje vybraná spřátelená restaurace.

Stravování v okolí

V obci je samoobsluha asi 300 m od penzionu, která je otevřena celý týden. Vedle samoobsluhy je hostinec u Dubu.

Od penzionu KUNC I  (70m) u fotbalového hřiště je malá hospůdka  s TV pro sportovní přenosy, volně přístupný internet – otevřeno každý den.

Restaurace v okolí

Zájezdní hostinec DRMLOVKA – Vysoká Pec (příjezd od Příbrami)

Stará Fořtovna-domácí kuchyň  (2 km) směr Příbram – hotová jídla  denně

Hostinec u Mazanců – Vranovice  (3 km) směr na Rožmitál pod Třemšínem

Sportovní zázemí

Penziony se nachází na okraji brdských lesů. Brdy pro svůj charakter a polohu patří mezi nejčistší a nejkrásnější lesy České republiky. Hostům penzionů se přímo nabízí krásná oblast pro pěší turistiku a cykloturistiku. Prochází tudy Greenway Praha – Vídeň 8190. Sběr lesních plodů – houbařský ráj. V zimě dle sněhových podmínek možno lyžovat (běžky).

Zajistíme ubytování pro sportovní kluby a pronájem nádherného udržovaného travnatého fotbalového hřiště na tréninky a jinou sportovní činnost,hřiště je vzdáleno od penzionu 50metrů.K pronájmu je hřiště a siť na nohejbal a petaungue.

Dětské hřiště – 50 m,Fotbalové hřiště a Nohejbalové hřiště,síť 50 m, Tenisový kurt (asfalt) – 50 m, Tenisové kurty (antuka) – 2 km, Tenisová hala – 8 km

Další informace naleznete na stránce Okolí penzionu.

Koupání

Požární nádrž Láz – 400 m, koupaliště Bohutín – 2 km
Aquapark Příbram – 8 km – 2 tobogány, 2 vířivky, bazény pro pro malé i velké plavce. V létě venkovní bazén, přírodní rybník, minigolf.
Orlická přehrada – 25 km – s lodní dopravou, možnost koupání, rybolov.
Sportovní letiště – 20km – vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu.
Univerzální lezecký trenažer Jakub – 8 km

K dispozici v našich penzionech:

venkovní závěsné ruské  kuželky,elektronický  terč na šipky, stůl na stolní tenis, houpačky, jízdní kolo, sauna, zapůjčení horského kola,elektronické šipky,koloběžka, šlapací auto.
Zajistíme na objednání:fotbalové travnaté hřiště,hřiště na nohejbal 5O metrů od penzionu, tenisové kurty, tenisovou halu, squash, bowling, vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu, jízdu na koni a v kočáře, lov zvěře, masáže, autodopravu pro větší skupinu na okružní výlet.

Ostatní služby

Nekuřácké místnosti a pokoje, praní a žehlení, sauna, masáže,thajské masáže, půjčovna a úschovna kol, vlastní parkoviště,parkování za plotem uvnitř areálu, stůl na stolní tenis,elektronické  šipky, venkovní závěsné ruské kuželky.Nordic Walking.

Autobusová zastávka Láz Horní – 100 m, vlakové nádraží – 8 km.Spojení z Prahy autobusem – zastávka Láz Jamky/800m od penzionu, Praha-Příbram-Horní Láz u hřiště.
Pro větší skupiny zajistíme autodopravu

Wellness a relax

Solná Jeskyně – www.solnajeskynesvp.cz

Rehabilitace – www.bbklinik.cz

Penzion se nachází na okraji brdských lesů. Brdy pro svůj charakter a polohu patří mezi nejčistší a nejkrásnější lesy České republiky. Hostům penzionu se přímo nabízí krásná oblast pro pěší turistiku a cykloturistiku. Prochází tudy Greenway Praha – Vídeň. Sběr lesních plodů – houbařský ráj. V zimě dle sněhových podmínek možno lyžovat (běžky).

Dětské hřiště – 100 m, Tenisový kurt (asfalt) – 100 m, Tenisové kurty (antuka) – 2 km, Tenisová hala – 8 km

Koupání:
Přírodní nádrž – 400 m, koupaliště Bohutín – 2 km
Aquapark Příbram – 8 km – 2 tobogány, 2 vířivky, bazény pro pro malé i velké plavce. V létě venkovní bazén, přírodní rybník, minigolf.
Orlická přehrada – 25 km – s lodní dopravou, možnost koupání, rybolov.
Sportovní letiště – 20km – vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu.
Univerzální lezecký trenažer Jakub – 8 km K dispozici v našich penzionech:
venkovní závěsné kuželky, terč na šipky, stůl na stolní tenis, houpačky, jízdní kolo, sauna, zapůjčení horského kola, venkovní závěsné ruské kuželky, stůl na stolní tenis, šipky, solární sprcha, koloběžka, šlapací auto.
Zajistíme na objednání: tenisové kurty, tenisovou halu, squash, bowling, vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu, jízdu na koni a v kočáře, lov zvěře, masáže, autodopravu pro větší skupinu na okružní výlet.