English Deutsch
coût du test de drogue de cheveux http://belgiquepharmacie.be/ Boris pasternak Docteur Jivago

Nabízené služby

BRDY -PENZION KUNC I14 lůžek+3

BRDY- PENZION KUNC II15lůžek+3

Příbram Ubytování  6 lůžek +8

Certifikace“ CYKLISTÉ VÍTÁNI“

PENZION BRDY ubytování klidná část obce mimo hlavní silnice

Salonek

Součástí penzionu KUNC I je salonek s krbem vhodný pro pořádání soukromých oslav a firemních akcí,na požádání zajistíme dovoz rauty,polední menu.

Stravování

V penzionech jsou vybavené kuchyně, jídelna – možnost vlastního vaření.
Na objednávku lze zajistit stravování pro skupiny – dovoz jídla, rauty, studené mísy,dle vaší poptávky.

Stravování zajišťuje vybraná spřátelená restaurace.

Stravování v obci LÁZ

V obci je samoobsluha COOP.

Pohostinství u Dubu

Hospoda Žernová

Restaurace v okolí

Poradíme dle vašich tras a výletů

Sportovní zázemí

Penziony obklopeny CHKO BRDY vznikl v roce 2016. BRDY příroda nedotčená civilizací. Hostům penzionů se přímo nabízí krásná oblast pro pěší turistiku a cykloturistiku. Prochází tudy Greenway Praha – Vídeň 8190. Sběr lesních plodů borůvky,brusinky,houby – houbařský ráj. V zimě dle sněhových podmínek možno lyžovat (běžky).

Zajistíme ubytování pro sportovní soustředění, pronájem nádherného udržovaného travnatého fotbalového hřiště na tréninky a jinou sportovní činnost,hřiště je vzdáleno od penzionu 50metrů.K pronájmu je hřiště a siť na nohejbal a petaungue.

Dětské hřiště – 50 m,Fotbalové hřiště a Nohejbalové hřiště,síť 50 m, Tenisový kurt (asfalt) – 50 m, Tenisové kurty (antuka) – 2 km, Tenisová hala – 8 km

Další informace naleznete na stránce Okolí penzionu.

Koupání

Požární nádrž Láz – 400 m, koupaliště Bohutín – 2 km
Akvapark Příbram – 8 km – 2 tobogány, 2 vířivky, bazény malé i velké plavce. V létě venkovní bazénPřírodní rybník Nový Rybník Příbram, minigolf.

Orlická přehrada – 25 km – s lodní dopravou, možnost koupání, rybolov.
Sportovní letiště – 20km – vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu.
Univerzální lezecký trenažer Jakub – 8 km

K dispozici v našich penzionech:

venkovní závěsné ruské  kuželky,elektronický  terč na šipky, stůl na stolní tenis, houpačky, jízdní kolo, sauna, zapůjčení horského kola,elektronické šipky.
Zajistíme na objednání:fotbalové travnaté hřiště,hřiště na nohejbal 5O metrů od penzionu, tenisové kurty, tenisovou halu, squash, bowling, vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu, jízdu na koni a v kočáře, lov zvěře, masáže, autodopravu pro větší skupinu na okružní výlet.Nabíjení elektrokol,Zajistíme elektorkola k zapůjčení.

Ostatní služby

PENZIONY nekuřácké, praní a žehlení, sauna, masáže,thajské masáže, půjčovna a úschovna kol,nabíjení elektokol, vlastní parkoviště,parkování za plotem uvnitř areálu, stůl na stolní tenis,elektronické  šipky, venkovní závěsné ruské kuželky.Nordic Walking.

Autobusové spojení Horní Láz zastávka,z  Prahy 1hodina autem

Wellness a relax

Akvapark Příbram

REHABILITACE www.bbklinik.cz

Penzion se nachází na okraji brdských lesů. Brdy pro svůj charakter a polohu patří mezi nejčistší a nejkrásnější lesy České republiky. Hostům penzionu se přímo nabízí krásná oblast pro pěší turistiku a cykloturistiku. Prochází tudy Greenway Praha – Vídeň. Sběr lesních plodů – houbařský ráj. V zimě dle sněhových podmínek možno lyžovat (běžky).

Dětské hřiště – 100 m, Tenisový kurt (asfalt) – 100 m, Tenisové kurty (antuka) – 2 km, Tenisová hala – 8 km

Koupání:
Přírodní nádrž – 400 m, koupaliště Bohutín – 2 km
Aquapark Příbram – 8 km – 2 tobogány, 2 vířivky, bazény pro pro malé i velké plavce. V létě venkovní bazén, přírodní rybník, minigolf.
Orlická přehrada – 25 km – s lodní dopravou, možnost koupání, rybolov.
Sportovní letiště – 20km – vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu.
Univerzální lezecký trenažer Jakub – 8 km K dispozici v našich penzionech:
venkovní závěsné kuželky, terč na šipky, stůl na stolní tenis, houpačky, jízdní kolo, sauna, zapůjčení horského kola, venkovní závěsné ruské kuželky, stůl na stolní tenis, šipky, solární sprcha, koloběžka, šlapací auto.
Zajistíme na objednání: tenisové kurty, tenisovou halu, squash, bowling, vyhlídkové lety, seskoky padákem v tandemu, jízdu na koni a v kočáře, lov zvěře, masáže, autodopravu pro větší skupinu na okružní výlet.